Інтерактивна карта підприємств

На карті відзначені тільки кращі організації нашого міста! Не знайшли, що шукали? Напишіть нам.

» » Закарпатські спортсмени зайняли 6 призових місць на тенісному турнірі

Закарпатські спортсмени зайняли 6 призових місць на тенісному турнірі

В Чернівцях проходив Юнацький тенісний турнір «Буковинське літо», більше 120 спортсменів взяли участь з Хмельницького, Луцька, Івано-Франківська, Коломиї, Чернівці, Львова та інших міст України. На турнірі з тенісу спортсмени Закарпатської області ДЮСШ зайняли чотири перші і два другі місця, повідомляє прес-центр Закарпатської ОДА. В категорії дівчат до 10 років - Тетаня Дичка перемогла у фіналі суперницю з міста Чернівці. Хлопці в цій же категорії зайняли друге місце – Давид Андрусь. Дворазовим переможцем став Дмитро Гулянич – категорія до 12 років, а також виборов у парному розряді перше місце . Даніела Фегер переможниця у парному розряді та здобула срібну медаль в одиночному.

Джерело: Мукачево нет