На карті відзначені тільки кращі організації нашого міста! Не знайшли, що шукали? Напишіть нам.

» » У Києві фани "Спартака" побилися з беркутівцями в туалеті "Олімпійського"

У Києві фани "Спартака" побилися з беркутівцями в туалеті "Олімпійського"

Фанати "Спартака" побилися з Беркутом Російські вболівальники активно поширюють в соцмережах відео зіткнення фанатів ФК "Спартак" (Москва) і бійців спецзагону Беркут у Києві.

Бійка сталася сьогодні, імовірно, біля входу в чоловічі туалети НСК "Олімпійскій", де відбувся вирішальний матч Турніру чотирьох між київським "Динамо" та московським "Спартаком".

На відео видно, що співробітників "Беркута" поливають водою. Причини конфлікту поки невідомі, пише газета "Вести".

У Києві фани "Спартака" побилися з Беркутом

Російські вболівальники у соціальних мережах обурюються подією, пишуть на адресу українських силовиків нецензурні слова і нагадують, що українцям ще їхати на Чемпіонат світу з футболу до Росії в 2018 році.

Повідомляється також , що московських вболівальників на території стадіону "взяли під опіку" співробітники "Беркута", щоб у тих не було спокуси побитися з київськими фанами (чи навпаки).

Всього з Росії до Києва прибуло близько двадцяти фанів "Спартака". До чотирьох москвичів приставили п'ять бійців "Беркута".

Нагадаємо, "Динамо" перемогло "Спартак" в останньому матчі Об'єднаного турніру з рахунком 2:1.

Гра почалася з атаки господарів і вже на 15-й хвилині нідерландський новачок "Динамо" Джермейн Ленс забив свій перший "український" гол. Другий гол кияни забили на 61-й хвилині. Дуду віддав пас на Селіна.