Інтерактивна карта підприємств

На карті відзначені тільки кращі організації нашого міста! Не знайшли, що шукали? Напишіть нам.

» » "Динамо" і "Шахтар" вийшли в лідери Об'єднаного турніру

"Динамо" і "Шахтар" вийшли в лідери Об'єднаного турніру

"Гірники" перемогли "Зеніт" У четвер, 27 червня, відбулися матчі першого туру Об'єднаного турніру за участю "Динамо", "Шахтаря", "Спартака" та "Зеніта".

Київські динамівці у Москві перемогли "Спартак" з рахунком 1:0, а "Шахтар" з таким же рахунком обіграв "Зеніт" у Києві.

Московський матч не порадував глядачів яскравим футболом. Єдиний гол динамівці забили на 31-й хвилині. Олег Гусєв реалізував пенальті за фол проти Артема Кравця.

У Києві глядачі, які прийшли на стадіон "Динамо" імені Лобановського, побачили цікаву гру з великою кількістю гольових моментів. Але цього вечора прекрасно грали воротарі. Єдиної помилки припустився кіпер пітерців Лодигін на 69-й хвилині, не врятувавши команду після удару Дугласа Кости зі штрафного.

Варто зазначити, що з 40-ї хвилини "Зеніт" грав у меншості. Дві жовтих картки отримав Мілан Родіч.

Матчі другого туру відбудуться у неділю, 30 червня. "Шахтар" приймає "Спартак", а у Києві відбудеться гра "Зеніт" - "Динамо".