Інтерактивна карта підприємств

На карті відзначені тільки кращі організації нашого міста! Не знайшли, що шукали? Напишіть нам.

» » Бразилія з боєм пробилася у фінал Кубка Конфедерацій (відео)

Бразилія з боєм пробилася у фінал Кубка Конфедерацій (відео)

Бразилія вийшла у фінал Кубка Конфедерацій На Кубку Конфедерацій визначився перший фіналіст. Ним стала збірна Бразилії. "Пентакампеони" у важкому матчі здобули перемогу над Уругваєм з рахунком 2:1.

Вже на 15-й хвилині уругвайці отримали право на 11-метровий, але Дієго Форлан не зміг переграти Жуліо Сезара.

Надалі уругвайці створили ще кілька моментів - завдяки активності Луїса Суареса і Форлана. А бразильці діяли вкрай витончено, застосовуючи всілякі тактики розвитку атак. Одна з них завершилася успіхом - Неймар вискочив до воріт і пробив у Муслеру, а Фред відправив м'яч у порожній кут.

На початку другого тайму Едінсон Кавані відновив паритет, а за чотири хвилини до кінця гри Хосе Пауліньо відгукнувся на подачу кутового і встановив остаточний результат. Уругвайці намагалися перевести матч в овертайм, але навіть забіги Муслери в чужий штрафний майданчик не допомогли діючим чемпіонам Південної Америки.

Сьогодні відбудеться другий півфінал: Іспанія - Італія.